FAQ

Jak mogę zgłosić swoje prace?

Aby zgłosić prace na konkurs wypełnij formularz na naszej stronie a zdjęcia bądź filmy prześlij jednym z serwisów do transferu dużych np. wetransfer.com.  Możesz również użyć dysku google, dropboxa czy innego serwisu. Ważne jest jednak abyś podał nazwy prac w formularzu tak abyśmy nie mieli wątpliwości kto i co nam wysyła.

Do kiedy mogę zgłaszać prace?

Do środy do godziny 24, 31.03.2021

Czy można nocować w Uchu?

W tym roku Kajak Jamboree odbędzie się online. Ucho powróci w kolejnym roku

Czy jest jakiś limit na ilość zgłaszanych prac przez jednego autora?

Limitu jako takiego nie ma, jednak prace zgłaszane przez osoby prywatne podlegają wstępnej selekcji i do konkursu dopuszczonych zostanie jedynie kilka zdjęć i wybrane filmy. W przypadku filmów zgłaszanych przez organizacje/kluby nie przeprowadzamy selekcji jednak zgłosić można jedynie jeden film. 

W jakim formacie przyjmujecie filmy / zdjęcia

Memy drukowane będą w formacie 210x305mm Prace konkursowe powinny być przygotowane w rozdzielczości nie mniejszej niż 180 dpi, oznacza to że krótszy bok grafiki powinien mieć około 1700 px. Przy ustawieniu mniejszej rozdzielczości autor musi liczyć się z odrzuceniem pracy z powodu słabej jakości wydruku. Zdjęcia drukowane będą w formacie 30x40 a papier naświetlany będą laserem gazowym o rozdzielczości 400dpi.  Jeśli chcesz aby Twoje prace prezentowały się jak najlepiej ze strony firmy Ankaralab z Wrzeszcza może pobrać pliki do kalibracji monitora oraz profil ICC dla papieru na którym drukujemy Twoje prace.

Filmy najlepiej nadesłać w formacie HD(1920x1080) bądź full HD (1920x1080) zakodowane przy pomocy  Divx’a. Prosimy o nie nadsyłanie prac „surowych”, ściąganie kilkunastu Gb dla 2 min filmu naprawdę nie ma sensu.

Kiedy odbędzie się Kajak Jamboree w 2021 roku

W tym roku, w związku z pandemią COVID-19, konkurs Kajak Jamboree odbędzie się online. Od 7 do 31 marca zbieramy prace i publikujemy je do głosowania. Publikacja prac i głosowanie odbędą się w terminie 1 kwietnia do 8 kwietnia 2021. Finał i ogłoszenie wyników odbędą się przy okazji Akademickich Mistrzostw Polski w kajakarstwie górskim na rzece Kamienna w Szklarskiej Porębie. AMP Kamienna w tym roku jest wydarzeniem lotnym - może się odbyć w każdy weekend kwietnia (poza wielkanocnym). W który? To zależy od wody na Kamiennej :). Dowiemy się o tym na parę dni przed wydarzeniem. Ogłoszenie wyników najwcześniej odbędzie się 10-11.04 a najpóźniej 24-25.04

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych