FAQ

Jak mogę zgłosić swoje prace?

Aby zgłosić prace na konkurs wypełnij formularz na naszej stronie a zdjęcia bądź filmy prześlij jednym z serwisów do transferu dużych np. wetransfer.com.  Możesz również użyć dysku google, dropboxa czy innego serwisu. Ważne jest jednak abyś podał nazwy prac w formularzu tak abyśmy nie mieli wątpliwości kto i co nam wysyła.

WAŻNE - nie przyjmujemy prac przesłanych jako link na YT. Pliki prosimy przesyłać w jak najlepszej jakości.

Do kiedy mogę zgłaszać prace?

Do niedzieli do godziny 24, 19.02.2023

Czy można nocować w Uchu?

W tym roku po raz pierwszy będziemy udostępniamy przestrzeń Ucha na nocleg. Koniec z jeżdżeniem po nocach po całym trójmieście! Bierzcie namioty (byle typu iglo -śledzi w parkiet nie wbijecie) i na antresoli robimy miasteczko namiotowe. Dla tych co nigdy w uchu nie byli - nocleg pod dachem, namioty jedynie do zapewnienia prywatności oraz dodatkowego stopnia czy dwóch temperatury ;)

Czy jest jakiś limit na ilość zgłaszanych prac przez jednego autora?

Limitu jako takiego nie ma, jednak prace zgłaszane przez osoby prywatne podlegają wstępnej selekcji i do konkursu dopuszczonych zostanie jedynie kilka zdjęć i wybrane filmy. W przypadku filmów zgłaszanych przez organizacje/kluby nie przeprowadzamy selekcji jednak zgłosić można jedynie jeden film. 

W jakim formacie przyjmujecie filmy / zdjęcia

Memy drukowane będą w formacie 210x305mm Prace konkursowe powinny być przygotowane w rozdzielczości nie mniejszej niż 180 dpi, oznacza to że krótszy bok grafiki powinien mieć około 1700 px. Przy ustawieniu mniejszej rozdzielczości autor musi liczyć się z odrzuceniem pracy z powodu słabej jakości wydruku. Zdjęcia drukowane będą w formacie 30x40 a papier naświetlany będą laserem gazowym o rozdzielczości 400dpi.  Jeśli chcesz aby Twoje prace prezentowały się jak najlepiej ze strony firmy Ankaralab z Wrzeszcza może pobrać pliki do kalibracji monitora oraz profil ICC dla papieru na którym drukujemy Twoje prace.

Filmy najlepiej nadesłać w formacie HD(1920x1080) bądź full HD (1920x1080) zakodowane przy pomocy  Divx’a. Prosimy o nie nadsyłanie prac „surowych", ściąganie kilkunastu Gb dla 2 min filmu naprawdę nie ma sensu.

Kiedy odbędzie się Kajak Jamboree w 2023 roku

W roku 2023 zaczynamy od godziny 16-tej 25 lutego. Oficjalny koniec imprezy około godziny 22, natomiast zapraszamy do wspólnej zabawy do białego rana.

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych