FAQ

Jak mogę zgłosić swoje prace?

Aby zgłosić prace na konkurs wypełnij formularz na naszej stronie a zdjęcia bądź filmy prześlij jednym z serwisów do transferu dużych np. wetransfer.com.  Możesz również użyć dysku google, dropboxa czy innego serwisu. Ważne jest jednak abyś podał nazwy prac w formularzu tak abyśmy nie mieli wątpliwości kto i co nam wysyła.

Do kiedy mogę zgłaszać prace?

Do niedzieli do godziny 24, 24.02.2019

Czy można nocować w Uchu?

Tak, prosimy jednak o wcześniejszą informacje oraz zabranie tak śpiwora jak i karimaty, na luksusy nie liczcie.

Czy jest jakiś limit na ilość zgłaszanych prac przez jednego autora?

Limitu jako takiego nie ma, jednak prace zgłaszane przez osoby prywatne podlegają wstępnej selekcji i do konkursu dopuszczonych zostanie jedynie kilka zdjęć i wybrane filmy. W przypadku filmów zgłaszanych przez organizacje/kluby nie przeprowadzamy selekcji jednak zgłosić można jedynie jeden film. 

W jakim formacie przyjmujecie filmy / zdjęcia

Zdjęcia drukowane będą w formacie 30x40 a papier naświetlany będą laserem gazowym o rozdzielczości 400dpi.  Jeśli chcesz aby Twoje prace prezentowały się jak najlepiej ze strony firmy Ankaralab z Wrzeszcza może pobrać pliki do kalibracji monitora oraz profil ICC dla papieru na którym drukujemy Twoje prace.

Filmy najlepiej nadesłać w formacie HD(1920x1080) bądź full HD (1920x1080) zakodowane przy pomocy  Divx’a. Prosimy o nie nadsyłanie prac „surowych”, ściąganie kilkunastu Gb dla 2 min filmu naprawdę nie ma sensu.

Kiedy odbędzie się Kajak Jamboree w 2019 roku

2 marca 2019 w Klubie Muzycznym UCHO w Gdyni

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych